Albertslund Hovedbibliotek
Bibliotekstorvet 2, 2620 Albertslund

30. okt. kl. 15.00

Se debat
Allerød Gymnasium
Rådhusvej 6, 3450 Lillerød

8. nov. kl. 15.00

Se debat
Ballerup Centret
Baltorpvej 2, 2750 , Ballerup

31. okt. kl. 19.55

Se debat
Kulturhuset Brønden, Brøndby Strand
Centrum 60, 2660, Brøndby Strand.

17. nov. kl. 13.15 -

Se debat
Dragør Skole, Afdeling Syd
Vestgrønningen 9, 2791 Dragør

6. nov. Kl. 15.00

Se debat
Egedal Rådhus
Egedal Rådhus,3650 Ølstykke

30. okt. kl. 19.55

Se debat
Humlebæk Bibliotek
Humlebæk Center 40, 3050 Humlebæk

10. nov. kl. 15.00

Se debat
Frederiksberg Centret
Falkoner Alle 21, 2000 Frederiksberg

17. nov. kl. 19.55

Se debat
Sillebroen Shopping
Nygade 1, 3600 Frederikssund

d. 26. okt. kl. 19.55

Se debat
Furesø Rådhus
Stiager 2, 3500 Værløse

13. nov. kl. 15.00

Se debat
Rådhushallen - Gentofte Rådhus
Bernstorffsvej 161, 2939 Charlottenlund

14. nov. kl. 19.55

Se debat
Silvan
Gladsaxe Møllevej 27, 2860 Søborg

13. nov. kl. 19.55

Se debat
Glostrup Shoppingcenter
Hovedvejen 91, 2600 Glostrup

7. nov. kl. 15.00

Se debat
Greve Idrætscenter
Lillevangsvej 88, 2670 Greve

1. nov. kl. 19.55

Se debat
Kulturhavn Gilleleje
Peter Fjeldstrups Vej 12, 3250 Gilleleje

d. 27. okt. kl. 19.55

Se debat
Gjethuset
Gejthusgade 5, 3300 Frederiksværk

d. 27. okt. kl. 15.00

Se debat
Ankomsthal Sundbusserne
Færgevej 24, 3000 Helsingør

10 nov. kl. 19.55

Se debat
Herlev Bymidte Centertorvet
Herlev Bygade 22, 2730 Herlev

14. nov. kl. 15.00

Se debat
Hillerød Bibliotek
Christiansgade 1, 3400 Hillerød

2. nov. kl. 19.55

Se debat
Friheden Idrætscenter
Hvidovrevej 446, 2650 Hvidovre

6. nov. kl. 19.55

Se debat
Springcenter NærHeden
Sejlbjerg Allé 5, 2640 Hedehusene

3. nov. kl. 19.55

Se debat
Kulturhus Trommen
Bibliotekstorvet 1, 2970 Hørsholm

2. nov. kl. 15.00

Se debat
Ishøj By Center
Ishøj Østergade 43, 2635 Ishøj

31. okt. kl. 15.00

Se debat
Tivoli
Vesterbrogade 3, 1630 København V

19. nov. kl. 19.30

Se debat
Tapperiet
Søndre Badevej 1, 4600 Køge

9. nov. kl. 19.55

Se debat
Herthadalen
Slangealléen 1, 4320 Lejre

15. nov. kl. 15.00

Se debat
Stadsbiblioteket
Lyngby Hovedgade 28 2800 Kongens Lyngby

7. nov. kl. 19.55

Se debat
Ros Torv
Københavnsvej 29, 4000 Roskilde

15. nov. kl. 19.55

Se debat
Havarthigaarden
Havarthivej 6, 2840 Holte

8. nov. kl. 19.55

Se debat
Rødovre Centrum
Rødovre Centrum 238, 2610 Rødovre

17. nov. kl. 15.00

Se debat
Solrød Gymnasium
Solrød Center 2, 2680 Solrød Strand

1. nov. kl. 15.00

Se debat
Hårlev Hallen
Industrivej 39, 4652 Hårlev

9. nov. kl. 15.00

Se debat
Korsvejens Skole
Tårnbyvej 1, 2770 Kastrup

16. nov. kl. 19.55

Se debat
Fitness.dk
Stationstorvet 76, 1 sal, 2665 Vallensbæk Strand

3. nov. kl. 15.00

Se debat

KOMMUNAL OG REGIONSRÅDSVALG 2017 GÅ TIL FORSIDEN . . .